Новини
Ура!!! Ми в числі переможців Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив
На заклад освіти, Рибчинецька гімназія філія Уланівського ліцею Уланівської сільської ради, ввійшов в число щасливих переможців з проєктом "Безпечний простір - шкільне подвір'я". Дякуємо Фонду "МХП - Громаді" за довіру, підтримку та можливість робити добрі справи. Разом ми можемо більше!!! Все буде Україна!!!
Відзначення 210 – річчя від дня народження Тараса Шевченка
Проведення Міжнародного дня рідної мови
День Єдності - 2024
Відзначення Дня Соборності України
До Дня Соборності України у Рибчинецькій гімназії філії Уланівського ліцею Уланівської сільської ради за участі класних керівників були проведені виховні заходи на тему: «Наша єдність – наша зброя»:
1. Проведення тематичних годин спілкування та бесід з учнями:
1- 4 класи тематичне заняття «Україно,соборна державо, сонценосна колиско моя» (Леся НАГОРНЮК)
5 клас – онлайн - виставка малюнків учнів «Моя чарівна Україна» (Наталія ПАЛАМАРЧУК)
6 клас – урок державності «Разом ми – сила» (Ярослав СМІРНОВ)
7 клас - Урок мужності «Україна єдина і неподільна» (Любов КРАМАР)
8 клас година спілкування «Ми - НЕПЕРЕМОЖНІ». Перегляд відеоролика. (Лілія БРАСЛАВСЬКА)
9 клас година спілкування До Дня Гідності та Свободи «Велика злука – великі сподівання» (Наталія ПАВЛЮК)
2. Проведення тематичної виставки фотографій і плакатів до Дня Соборності України на тему: «Шлях до Незалежності» ( Наталя ПАВЛЮК, шкільний бібліотекар).
Про проведення церемонії «Свято Олімпійського прапора»
Згідно листа відділення НОК України у Вінницькій області від 17 грудня 2023 р № 131, наказу відділу освіти культури молоді і спорту від 09.01.2024 року №01-21/15 та з метою розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордість за свою державу у закладі освіти проведено щорічну Всеукраїнську церемонію «Свято Олімпійського прапора» 18 січня 2024 року з нагоди участі команди України у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року у Канвондо (Республіка Корея) було проведено:
1. Проведено олімпійський урок для учнів 5-9 класів (Ярослав СМІРНОВ, вчитель фізичної культури)
Вікторина на тему: «Види спорту» (учні 8-9 класів, Ярослав СМІРНОВ, вчитель фізичної культури).