Контенгент учнів

Головна » Контенгент учнів   

  Розподіл здобувачів освіти Рибчинецької гімназії філії Уланівського ліцею  Уланівської сільської ради  по класах на 16.01.2023р:       

1 клас - 5 учнів

2 клас - 5 учнів

3 клас - 6 учнів

4 клас - 9 учнів

5 клас - 8 учнів

6 клас - 6 учнів

7 клас - 8 учнів

8 клас - 5 учнів

9 клас - 9 учнів

 

Список учнів  Рибчинецької гімназії філії Уланівського ліцею  Уланівської сільської ради

№ п/п

ПІП

учня

Дата народження

Клас

1.

Корнієнко Богдан Михайлович

15.05.2016

1

2.

Лесько Артем Славентинович

02.09.2016

1

3.

Марченко Костянтин Юрійович

19.08.2016

1

4.

Назаренко Захар Сергійович

19.04.2016

1

5.

Павлюк Софія Ігорівна

13.03.2016

1

6.

Грамарчук Олексій Олександрович

29.05.2016

2

7.

Гричко Михайло Сергійович

19.09.2015

2

8.

Назаров Олександр Володимирович

06.07.2015

2

9.

Шевченко Анастасія Василівна

15.11.2015

2

10.

Шурман Юрій Юрійович

04.02.2015

2

11.

Бойко Анастасія Сергіївна

10.04.2014

3

12.

Марченко Артем Володимирович

26. 12. 2013

3

13.

Марченко Оксана Вікторівна

16. 12. 2014

3

14.

Паламарчук Дмитро Олександрович

22. 01. 2015

3

15.

Попова Віолетта Олександрівна

16. 07.2014.

3

16.

Смольц Артур Олександрович

24. 04.2014

3

17.

Браславська Єлизавета Олександрівна

29.05.2013

4

18

Власюк Владислав Володимирович

29.05.2013

4

19.

Грамарчук Яна Віталіївна

21.02.2013

4

20.

Ліщенюк Дарина Віталіївна

04.02.2013

4

21.

Семенова Сніжана Олексіївна

16.02.2013

4

22.

Сидорук Артем Олександрович

03.05.2013

4

23.

Фесюк Єлизавета Сергіївна

09.12.2012

4

24.

Шевчук Єгор Ігорович

18.11.2012

4

25.

Ярош Софія Анатоліївна

26.08.2013

4

26.

Вахівська Анна Олександрівна

01.12.2011

5

27.

Гричко Олександр Сергійович

12.10.2012

5

28.

Козак Вікторія Вадимівна

16.06.2012

5

29.

Кондратюк Софія Миколаївна

14.04.2012

5

30.

Давиденко Анастасія Віталіївна

12.02.2012

5

31.

Смольц Тімур Антонович

26.08.2012

5

32.

Ткачук Аліна Олександрівна

17.11.2011

5

33.

Юзефович Андрій Андрійович

15.12.2011

5

34.

Бойко Даниїл Сергійович

2011

6

35.

Лисак Ліана Анатоліївна

13.01.2011

6

36.

Мельник Максим Михайлович

13.10. 2011

6

37.

Пачевський Артем Сергійович

24.02. 2011

6

38.

Сєргєєва Софія Сергіївна

26.02. 2011

6

39.

Ткач Марина Русланівна

25.09. 2011

6

40.

Бовкун Денис Вікторович

04.09. 2010

7

41.

Браславська Даша Олександрівна

02.10. 2009

7

42.

Горейко Надія Володимирівна

12.11. 2010

7

43.

Лесько Дмитро Славентинович

01.07. 2010

7

44.

Назаренко Назар Сергійович

14.04. 2010

7

45.

Реднікова Ганна Романівна

17.12.2009

7

46.

Сєргєєв Денис Сергійович

01.11.2009

7

47.

Шурман Олександра Вікторівна

12.10.2010

7

48.

Горейко Тарас Володимирович

30.01.2009

8

49.

Леончук Оксана Володимирівна

25.03.2008

8

50.

Назарова Ольга Володимирівна

06.07.2009

8

51.

Пачевський Максим Сергійович

03.02. 2008

8

52.

Шурман Владислав Вікторович

03.04.2009

8

53.

Бовкун Микола Вікторович

23.08.2008

9

54.

Грамарчук Софія Михайлівна

12.12.2007

9

55.

Димніч Максим Віталійович

13.05. 2008

9

56.

Дрончак Андрій Вікторович

20.02.2008

9

57.

Зарічнюк Анжеліка Анатоліївна

11.12.2007

9

58.

Зарічнюк Вероніка Анатоліївна

11.12.2007

9

59.

НедоснованийАртьом Володимирович

14.04.2008

9

60.

Ткач Максим Іванович

29.12.2007

9

61.

Щирба Артем Вікторович

14.04.2008

9

 

                Завідувач  філією:                                                        Тетяна ГУТНІК